IX edycja Ogólnopolskiego Biegu „Kolej na Bieg”

8 września 2024 roku w Miłkowicach odbyła się 9 edycja ogólnopolskiego biegu pod nazwą „Kolej Na Bieg”

Na lini startu zameldowało sie blisko 170 zawodników i wystartowało w niedzielne południe przy blisko 30 stopniach ciepła.

W peletonie zawodników pojawiła sie równiez czteroosobowa ekipa z Iksami na piersi.

Szymon Kuca w 2023 roku uczestnicząc w ósmej edycji zajął 2 pozycje z czasem 29:50 .Start w 2024 roku miał być atakiem na rekord trasy i również miejsce na podium. Ostatecznie czas gorszy o blisko 40 sekund z winy upału i najgorsza pozycja jąką jest 4 miejsce w klasyfikacji open.

Pocieszeniem dla Szymona i grupy to trzecie miejsce na podium w kategori M30 oraz urodzinowy tort od przyjaciół XXXXX .Gratulacje i wszystkiego najlepszego.

Pozostała trójka z wynikami w połowie stawki z bardzo dobrym wystepem Urszuli Zdańskiej ,która minimalnie przegrała miejsce premiowane w kategorii wiekowej do sukcesu zabrakła minutka 🙂

W artykule wykorzystano materiały fotograficzne organizatora. Dziękujemy !!!